Patyčių dėžutė

facebook like box joomla

Mokslo festivalis Erdvėlaivis Žemė

Šį rudenį jau septynioliktą kartą mokslo ir technologijų mėgėjai buvo  pakviesti į Nacionalinio mokslo festivalio renginius. Organizatoriai pasiūlė  daugiau kaip 350 nemokamų paskaitų, ekskursijų, eksperimentų ir nuotykių įvairiuose Lietuvos miestuose. Mūsų progimnazijos 6a ir 8a klasių mokiniai rugsėjo 17 dieną nuotoliniu būdu dalyvavo orientaciniame – turistiniame žaidime: „Įdomieji Kauno senamiesčio objektai – ar žinai kas jie tokie,  ir kur jie yra?“

mf17 600 300 ku

Mokiniai susipažino su Kauno senamiesčio lankytinais objektais. Išgirdo jų atsiradimo istorijas, legendas, įdomius faktus, o pabaigoje pasitikrino ir įsivertino savo žinias.

Lengvosios atletikos ir fizinio pasirengimo treniruotės mokykloje

Gerb. tėveliai (globėjai), kviečiame 1-4 klasių mokinius į  lengvosios atletikos ir fizinio pasirengimo treniruotes mūsų mokykloje. Pirmasis susitikimas vyks rugsėjo 14 dieną 16 val.  Laukiame norinčių sportuoti.

sport 1201014 1920

Trenerė Brigita Šiaučiūnaitė

Ir vėl  - rugsėjis ...

Nepastebimai prabėgo vasara. Ir vėl rugsėjis sukvietė visus į progimnaziją viltingai naujų mokslo metų pradžiai. Susirinkusius pasitiko dailės būrelio simbolinė paroda ,,Juoda, balta ir raudona“  bei  muzikos būrelio dainos. Naujas pėdutes progimnazijoje  įmynė darnus pirmokų būrelis.

FotoJet1r

Šis rugsėjis ir jiems, ir visiems kitiems neįprastas, skatinantis labiau susitelkti, atsakingiau žvelgti į save ir kitus. Kantrybės ir sėkmės visiems naujaisiais mokslo metais!

Maitinimo paslauga

Gerb. tėveliai (globėjai) nuo š.m. rugsėjo 1 d. progimnazijos mokinius maitina UAB „Maisto Slėnis“ (telefonas- 862685670).

Vaikų maitinimas organizuojamas vadovaujantis Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018m. balandžio 10d. įsakymu Nr. V- 394 „ Dėl mokinių maitinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (pridedamas). Už mokinių atsineštą maistą į progimnaziją  iš namų atsako tėvai (globėjai).

pay 3456736 1920

Direktorė

Ačiū, mokytojau!

Nuotolinis mokymas(is)

Švietimo mokslo ir sporto ministerija nuo 2020m. kovo 30d. skelbia mokinių mokymą nuotoliniu būdu. Mokyklos direktorės įsakymu  patvirtintos UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU TAISYKLĖS (pridedamos). Įsakymas „Dėl 2019-2020 mokslo metų pradinio ir pagrindinio (pirmosios dalies) ugdymo plano patvirtinimo“ pakeitimo (pridedamas).

home office 111599475 1920

Nuotolinis (asinchroninis) mokymasis bus vykdomas EDUKA dienyno, EDUKA klasės pagalba ir kitomis mokytojo pasirinktomis nuotolinio bendravimo priemonėmis. Nuotoliniam (sinchroniniam) mokinių mokimui bus naudojama ZOOM vaizdo konferencijų programa.

Rekomendacijos tėvams dėl vaikų saugumo

Daugiau informacijos apie nuotolinį mokymą - https://www.ausros.panevezys.lm.lt/nuotolis

EDUKA dienynas

Dėl el.dienyno prisijungimo kas pamiršo ar nežino kreiptis - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

eduka dienynas

Likite sveiki ir saugokite vienas kitą!

Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

Ji kiekvienam lietuviui primena carinės valdžios represijas, kuriomis buvo varžomi kiekvienos tautos brandumą liudijantys ženklai – kalba, knygų leidyba, spauda, laisvas žodis. Minėdami šią dieną ir džiaugdamiesi galimybe nevaržomai naudotis gimtąja kalba ir jos teikiamomis galimybėmis išbandykime save dalyvaudami:

• Spaudos draudimo laikotarpis - užduotys programėlėje kahoot:

• Spaudos draudimo laikotarpis – užduotis programėlėje bookwidgets raidžių kvadrate išbraukyti atsakymus į klausimus:

• Dėlionė „Paminklas knygnešiui“:

SPAUDOS ATGAVIMO KALBOS IR KNYGOS DIENA