Bendruomenės išvyka į Lietuvos pajūrį

Patyčių dėžutė

facebook like box joomla

Bendruomenės išvyka į Lietuvos pajūrį

Spalio 7-8 dienomis mokyklos bendruomenės 50 žmonių grupė (geriausi 2-8 klasių mokiniai, aktyviausios mamytės ir žingeidžiausi mokytojai ) džiaugėsi puikia galimybe aplankyti unikalų Lietuvos kampelį – UNESCO Pasaulio paveldo objektą - Kuršių neriją ir vienintelį Lietuvos uostą - Klaipėdą. Gėrėtasi nuostabiais Kuršių marių, Baltijos jūros bei pamario kopų vaizdais plaukiant burlaiviu ,,Lana“, pasivaikščiota garsių žmonių takais – lietuvių bardo Vytauto Kernagio, Nobelio premijos laureato vokiečių rašytojo Tomo Mano ir kt. Stabtelta Juodkrantės Raganų kalne, Klaipėdoje aplankytas unikalus laikrodžių muziejus, gėrėtasi išskirtiniu senamiesčiu.

• DSC06053
  • DSC06004
  • DSC06131
  • DSC06024
  • DSC05901
  • DSC06201
  • DSC06106
  • DSC05936

Už nepakartojamus įspūdžius ir nuostabią galimybę turiningai ir įdomiai praleisti laiką nuoširdžiausiai dėkojame rėmėjams:

1. Neringos savivaldybės merui gerb. Dariui Jasaičiui,
        2. „Foto silueto“ komercijos direktorei Angelei Kreivėnienei.
        3. Individualios įmonės savininkei  Danutei Žilinskienei.