1,2% parama

Patyčių dėžutė

1,2% parama

Mieli tėveliai, mokytojai, progimnazijos rėmėjai,

Jūsų visų parama investuota prasmingai. Dėkoju už supratingumą, palaikymą ir skiriamas lėšas. Tikiuosi Jūsų paramos progimnazijos gerbūviui ir šiais metais. Dar turime kabinetų, kuriuose labai seni mokinio baldai. Jaukioje ir atnaujintoje aplinkoje maloniau mokytis mokiniams, dirbti mokytojams.     Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog nuo 2020 m. progimnazijai bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Šis dydis pasikeitė, nes sujungus darbdavio ir darbuotojo mokamas GPM bei socialinio draudimo įmokas, dirbančių asmenų darbo užmokestis „ant popieriaus" padidintas 1,289 karto.

kids2

Rekvizitai 1,2% paramai:

Paramos gavėjo kodas: 190420574

Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio „Aušros“ progimnazija

Buveinės adresas: Vienybės a. 38, LT-35109 Panevėžys

Skirti 1,2 % GPM paramą lengviausiai galite elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS).

Žingsniai, kaip užpildyti ir pateikti  FR0512 formą:

1. Prisijunkite prie  EDS Jums patogiu būdu. Prisijungti galima per išorines sistemas (tarkime, e. bankininkystę), su e. parašu ar per VMI (https://deklaravimas.vmi.lt).

2. Įrankių juostoje viršuje spauskite Deklaravimas: tada kairiąjame meniu šonelyje pasirinkite Pildyti formą.

3. Tarp Dažniausiai pildomos formų  pasirinkite Prašymas skirti paramą.

4. Rinkitės naujausią formą FR0512 ir spauskite mygtuką su gaubliu Pildyti formą tiesiogiai portale.

5. Atidarytoje formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite šiuos laukelius:

1        Asmens kodas

3V     Vardas

3P     Pavardė

5        Mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2019 m.

6S     Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: pažymėkite

E1     Gavėjo tipas: pažymėkite 2- Paramos gavėjas

E2     Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): įrašykite mokyklos kodą:  190420574

E3     Mokesčio dalies paskirtis: neprivaloma pildyti

E4     Mokesčio dalies dydis (procentais): įrašykite 1.2 arba Jūsų pasirinktą dydį

E5     Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: pasirinkite iki kurių mokestinių metų norite skirti paramą (ilgiausiai – iki 2023 m.)

6. Viršutiniame meniu paspauskite Klaidų taisymas ir pasitikrinkite, ar užpildyti visi būtini langeliai.

7. Ir pabaigai - viršutiniame meniu dešinėje paspauskite Pateikti deklaraciją arba Pasirašyti el. paštu ir pateikti.

Instrukcija, kaip užpildyti deklaraciją, rasite ir VMI puslapyje.

Deklaracijas galite užpildyti iki liepos 1d.

Pagarbiai, mokyklos direktorė Giedrė Gruzdienė