Mokinių priėmimo tvarka

Patyčių dėžutė

Mokinių priėmimo tvarka

Į pirmąsias klases vaikai priimami centralizuotai Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Laisvės a. 23, 102kab.). Priėmimas prasidės 2021 m. sausio 5 d.  Iki vasario 28 d. teikiamas pirmumas tiems, kurie gyvena (deklaravę gyv. vietą) mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Nuo kovo 1 d. teritorinis pirmumas nebeteikiamas, tęsiamas priėmimas į laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.

Mokinių priėmimo į 1-ąsias klases tvarka

Mokiniai, baigę pradinio ugdymo programą ir norintys mokytis tos pačios mokyklos penktoje klasėje, mokyklos direktoriui teikia prašymą. Mokiniai, baigę pradinio ugdymo programą ir norintys mokytis kitos mokyklos penktoje klasėje, priimami centralizuotai Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Laisvės a. 23, 102kab.) Priėmimas prasidės 2021 m. sausio 5 d.  Iki vasario 28 d. teikiamas pirmumas tiems, kurie gyvena (deklaravę gyv. vietą) mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Nuo kovo 1 d. teritorinis pirmumas nebeteikiamas, tęsiamas priėmimas į laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.

Mokinių priėmimo į 5-ąsias klases tvarka

Į 2-ąsias, 3-ąsias, 4-ąsias, 6-ąsias, 7-ąsias, 8-ąsias, klases vykdomas Panevėžio „Aušros“ progimnazijoje. Daugiau informacijos tel. (8-45) 46 23 35 arba el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.